ЦИФРОВА
МАММОГРАФІЯ
Зробити цифрову мамографію в Запоріжжі ви можете в діагностичному центрі Медікум. Доктора, які описують цифрові знімки в ДЦ Медікум, мають більш ніж 10 років досвіду роботи в цій галузі.

Для проведення даного виду обстеження в центрі Медікум в Запоріжжі застосовується мамограф HOLOGIC SELENIA, виробництва Данії. Це повністю цифровий апарат, унікальний в своєму роді, єдиний в Запоріжжі. Даний апарат дає максимальну деталізацію найдрібніших структур молочної залози.

В інноваційному детекторі прямого перетворення відсутній проміжний крок перетворення рентгенівського випромінювання в світловий сигнал, за рахунок чого підтримується різкість зображення.

HOLOGIC SELENIA

Мамограф HOLOGIC SELENIA має найбільший цифровий детектор (24-29 см), за рахунок чого дозволяє проводити дослідження молочної залози майже всіх розмірів. Унікальна технологія HTC забезпечує максимальну контрастність зображення, а рентгенівська трубка з вольфраму з родієвим і срібним фільтрами максимально знижує дозу опромінення для пацієнта.
МАМОГРАФІЯ
Мамографія - неінвазивний дослідження молочних залоз. Починаючи з віку 40 років, його показано проходити всім жінкам, 1 раз на рік. Саме цей вид дослідження дозволяє діагностувати рак молочної залози на ранній стадії, який, на жаль, є досить поширеним захворюванням в наш час. Також мамографія рекомендована жінкам, у яких є хронічні гінекологічні захворювання.
Чому необхідно регулярно проходити мамографію?
• Даний вид дослідження молочної залози дозволяє не просто виявити зміни в тканинах молочної залози на ранніх стадіях, а й визначити поширеність і розміри новоутворень. Слід пам'ятати про те, що рак молочної залози на ранніх стадіях можна вилікувати, зберігши при цьому груди.
• Щорічне проходження мамографії рекомендується всім жінкам, починаючи з віку 40 років. Однак якщо у вашій родині були випадки раку молочної залози або яєчників, слід проходити обстеження щороку, починаючи з 30 років.
• Показаннями для проходження мамографії є ​​вузли в молочній залозі, ущільнення, зміни шкіри на грудях, виділення із сосків.
Як підготуватися до мамографії
Дотримання ряду рекомендацій забезпечить максимально комфортне проходження даної процедури.
• Проходити обстеження краще через тиждень після початку менструального циклу. Це дозволить уникнути хворобливих відчуттів, викликаних підвищеною чутливістю грудей під час гормональних коливань в інші періоди циклу.
• Обов'язково слід проінформувати лікаря про наявність фіброзно-кістозних утворень, якщо такі є.
• Обмежте споживання кави і газованих напоїв з кофеїном (енергетики) за два тижні до мамографії, так як це може зробити тканини грудей більш чутливими, що підвищить хворобливість процедури.
Протипоказання
Абсолютні протипоказання до мамографії - це вагітність і грудне вигодовування.

В діагностичному центрі Медікум в Запоріжжі мамографія проводиться на повністю цифровому обладнанні, яке дозволяє уникнути опромінення організму. За більш детальною інформацією звертайтесь до наших адміністраторів. Будьте здорові!
Записатися на прийом
Отримати результат