Відгуки
Марина
Відмінний діагностичний центр! Нещодавно мені було потрібно терміново зробити УЗД щитовидної залози, зробили за 15 хвилин. Все обладнання сучасне і дуже привітний медперсонал. Залишилася всім дуже задоволена, рекомендую.
Світлана
Робила в Медікум МРТ колінного суглоба. На особистому досвіді переконалася, що це, ймовірно, кращий діагностичний центр, який є у нас в Запоріжжі. Знімок, диск і опис забирала на наступний день. До цього робила знімок з меншою точністю в іншому центрі, він обійшовся трохи дешевше, але виявився викинутими на вітер грошима. Тут і апарат краще, і окреме спасибі Шєвельову Олексію, який описував знімок - діагностував то, чого в попередній клініці навіть не помітили!
Тетяна
Це єдиний центр, який увійшов в положення, коли доньці терміново потрібно було зробити МРТ шиї. А як дівчата на ресепшені допомогли заспокоїти дитину і умовити її пройти обстеження! Їм окрема подяка !! А взагалі дуже приємно було там знаходитися: все чистенько, акуратно. Співробітники в формі однаковою. Оцінку ставлю 10/10.
Віктор
МРТ робили в неділю. Це дуже зручно - перший плюс. Дуже уважні і люб'язні дівчата-адміністратори - це другий плюс. Незважаючи на непорозуміння з відміною моєї записи кимось з домашніх, які взяли телефон, мене швидко оформили і після недовгого очікування (так, як на мій час був уже записаний інша людина, що проходив на той момент обстеження) мене запросили. Благо, це було перед закриттям і більше записів не було. Але, ось, персоналу довелося через мене затриматися. За що висловлюю їм вдячність :)
Надія
Хороший медцентр, надають багато послуг, ціни нормальні, обслуговування пацієнтів на хорошому рівні. Компетентний лікар УЗД Давидюк Юрій Петрович, професіонал своєї справи. Все пояснив, розповів, відповів на всі запитання! Персонал привітний, добродушний. Черг немає, все грамотно розподілено. У залі, туалеті, в кабінетах чистота, ні пилинки. Дякую за комфорт!
Написати керівнику
Записатися на прийом
Отримати результат