ПРО НАС
Діагностичний центр Медікум в Запоріжжі був відкритий в 2017 році. Завдання нашого центру - забезпечити якісну діагностику та зручність для пацієнта за доступними цінами. Ми гарантуємо Вам дотримання принципів лікарської етики і конфіденційність отриманої інформації.

В ДЦ Медікум використовуються високопольні МР-томографи: Phillips Achieva 3.0 Tesla і Philips Achieva 1.5 Tesla; дані системи мають великий вибір програм сканування, що сприяє отриманню високоякісних зображень, що дозволяють точно діагностувати захворювання.

Магнітно-резонансний томограф PHILIPS з напруженістю магнітного поля 3,0 Тесла, який встановлений в центрі Медікум з травня 2019 року, єдиний в Запорізькій області. Цей апарат унікальний тим, що дозволяють отримати високу чіткість і деталізацію зображень - а це є необхідним для постановки правильного діагнозу.

Дане обладнання дозволяє виконувати МРТ головного та спинного мозку з максимальною роздільною здатністю, проводити безконтрастна ангіографію судин головного мозку і шийного відділу хребта, оцінювати стан міжхребцевих дисків з високою точністю виявляючи ділянки їх пошкодження і формуються протрузии і грижі.

В ДЦ Медікум проводять МРТ колінного суглоба, плечового суглоба, гомілковостопного суглоба, ліктьового суглоба, тазостегнових суглобів, лучезапястного суглоба і кисті за сучасними методиками, які дають можливість візуалізувати будь-які зв'язки, хрящі та визначати ступінь їх пошкодження.
Медікум один з небагатьох центрів в Запорізькій області в якому проводять МРТ органів черевної порожнини, заочеревинного простору і малого тазу. Але це єдиний центр де ці дослідження проводять на апараті з напруженістю поля 3.0 Tesla. МРТ печінки, підшлункової залози, селезінки, нирок дає можливість чітко вивчити їх структуру і виявити патологічні вогнища.
Що стосується МРТ передміхурової залози у чоловіків, то цей метод є одним з найважливіших в постановці правильного діагнозу і рекомендується проводити при найменшій підозрі на онкологічне захворювання.
У нашому діагностичному центрі працюють висококваліфіковані лікарі з великим досвідом роботи, які регулярно відвідують конференції та конгреси в Європі і Україні.
В діагностичному центрі Медікум
в Запоріжжі доступні наступні види обстежень:
МРТ (Магнітно-РЕЗОНАНСНА
ТОМОГРАФІЯ) на високопольних
МР-апаратах: 1.5 Тesla
и 3.0 Тesla.
УЗД діагностика з допплером,
із застосуванням мультичастотних
і спеціальних внутріпорожнинних
датчиків.
Цифрова мамографія -
рентгенологічний метод
дослідження молочних
залоз.
На базі МЦ Медікум розташована одна з баз Запорізького Медичного Університету, де проводиться навчання студентів та інтернів.
Ми чекаємо Вас в нашому центрі!
Записатися на прийом

    Отримати результат