ЦИФРОВА
МАММОГРАФІЯ
Зробити цифрову мамографію в Запоріжжі ви можете в діагностичному центрі Медікум. Доктора, які описують цифрові знімки в ДЦ Медікум, мають більш ніж 10 років досвіду роботи в цій галузі.

Для проведення даного виду обстеження в центрі Медікум в Запоріжжі застосовується мамограф HOLOGIC SELENIA, виробництва Данії. Це повністю цифровий апарат, унікальний в своєму роді, єдиний в Запоріжжі. Даний апарат дає максимальну деталізацію найдрібніших структур молочної залози.

В інноваційному детекторі прямого перетворення відсутній проміжний крок перетворення рентгенівського випромінювання в світловий сигнал, за рахунок чого підтримується різкість зображення.

HOLOGIC SELENIA

Мамограф HOLOGIC SELENIA має найбільший цифровий детектор (24-29 см), за рахунок чого дозволяє проводити дослідження молочної залози майже всіх розмірів. Унікальна технологія HTC забезпечує максимальну контрастність зображення, а рентгенівська трубка з вольфраму з родієвим і срібним фільтрами максимально знижує дозу опромінення для пацієнта.
МАМОГРАФІЯ
Мамографія - неінвазивний дослідження молочних залоз. Починаючи з віку 40 років, його показано проходити всім жінкам, 1 раз на рік. Саме цей вид дослідження дозволяє діагностувати рак молочної залози на ранній стадії, який, на жаль, є досить поширеним захворюванням в наш час. Також мамографія рекомендована жінкам, у яких є хронічні гінекологічні захворювання.
Чому необхідно регулярно проходити мамографію?
• Даний вид дослідження молочної залози дозволяє не просто виявити зміни в тканинах молочної залози на ранніх стадіях, а й визначити поширеність і розміри новоутворень. Слід пам'ятати про те, що рак молочної залози на ранніх стадіях можна вилікувати, зберігши при цьому груди.
• Щорічне проходження мамографії рекомендується всім жінкам, починаючи з віку 40 років. Однак якщо у вашій родині були випадки раку молочної залози або яєчників, слід проходити обстеження щороку, починаючи з 30 років.
• Показаннями для проходження мамографії є ​​вузли в молочній залозі, ущільнення, зміни шкіри на грудях, виділення із сосків.
Як підготуватися до мамографії
Дотримання ряду рекомендацій забезпечить максимально комфортне проходження даної процедури.
• Проходити обстеження краще через тиждень після початку менструального циклу. Це дозволить уникнути хворобливих відчуттів, викликаних підвищеною чутливістю грудей під час гормональних коливань в інші періоди циклу.
• Обов'язково слід проінформувати лікаря про наявність фіброзно-кістозних утворень, якщо такі є.
• Обмежте споживання кави і газованих напоїв з кофеїном (енергетики) за два тижні до мамографії, так як це може зробити тканини грудей більш чутливими, що підвищить хворобливість процедури.
Протипоказання
Абсолютні протипоказання до мамографії - це вагітність і грудне вигодовування.

В діагностичному центрі Медікум в Запоріжжі мамографія проводиться на повністю цифровому обладнанні, яке дозволяє уникнути опромінення організму. За більш детальною інформацією звертайтесь до наших адміністраторів. Будьте здорові!
МАМОГРАФІЯ АБО УЗС
Обидва методи дослідження здатні виявити наявні захворювання, але між ними є відмінності. У УЗД немає протипоказань, у мамографії є: процедуру не можна проводити при лактації та вагітності. УЗД застосовується для жінок до 45 років, мамографія дає максимально інформативний результат для жінок старше 40 років. Залежно від віку, стану здоров'я та наявності захворювань лікар-мамолог або гінеколог призначить відповідний спосіб дослідження.
Записатися на прийом

    Отримати результат