MRT 1.5 TESLA (Philips Achieva 1.5T)
Магнітно-резонансна томографія, абревіатура МРТ, є сучасним, безпечним і надійним методом діагностики, що виключає іонізуюче випромінювання.
Це дійсно унікальний і практично не має аналогів вид дослідження з метою діагностики захворювань ЦНС, хребта, м'язів, гінекології, суглобів, а також ендокринної системи. МРТ дозволяє легко діагностувати різні види пухлин, гриж, аномалій розвитку, запальні процеси в тканинах, а також органах.
Магнітно-резонансна томографія дозволяє легко визначити початкові зміни при самих різних захворюваннях, що є дуже важливим моментом в діагностиці, так як вчасно поставлений діагноз грає величезну роль в лікуванні - чим раніше діагностовано хворобу, тим простіше від неї позбутися.

Зображення зрізів при МРТ будує комп'ютер на підставі резонансу, що виникає у протонів водню в сильному магнітному полі. З урахуванням того факту, що всі ми складаємося з води в середньому на 60%, проте в кожному органі вона міститься в певній кількості, яке варіюється, від кожного органу ми отримуємо свою, індивідуальну картинку. Незмінним залишається той факт, що при наявності проблеми, паталогічна вогнища, ми отримуємо розміри, обсяг, місце розташування і структуру. Все це допомагає лікарям призначити відповідне лікування.
МРТ
Інформативність магнітно-резонансної томографії залежить, звичайно ж, від магнітного поля і якості обладнання, на якому проводиться дане дослідження. Головний параметр - напруженість магнітного поля. Вона вимірюється в Тесла (Т). В даному моменті діють наступна закономірність: чим вище показник, тим краще якість діагностичного зображення. Само собою, що з ростом якості зростає і ціна дослідження.
МРТ Запоріжжя
У Діагностичному центрі Медікум в Запоріжжі встановлено тільки високопольні магнітно-резонансні томографи. Один з них - Philips Achieva 1.5 Tesla.
Апарат 1.5 Tesla укомплектований повним набором оснащення, який дозволяє здійснювати розширений спектр досліджень.
Серед переваг МРТ варто відзначити:
• Відсутність іонізуючого випромінювання, що виключає обмеження за віком, а також дозволяє проводити дослідження вагітним.
• За одне відвідування ви можете провести дослідження декількох областей організму.
• Доступна можливість багаторазового проходження повторних досліджень.
• Отримання зрізів до 1 міліметра в будь-якій площині.
• високоінформативними дослідження як головного, так і спинного мозку.
• Можливість не просто діагностувати новоутворення, а й визначити його внутрішню структуру.
• Висока диференціація м'яких тканин (м'язів, менісків, зв'язок, сухожиль).
Записатися на прийом

    Отримати результат