УЗД(Toshiba Aplio)
УЗД в Запоріжжі - один з найбільш доступних і популярних методів діагностики захворювань внутрішніх органів, поверхневих м'яких тканин і судин. На сьогоднішній день майже неможливо зустріти людину, яка би жодного разу в житті не проходив це обстеження. Так чому ж УЗД так популярно? Причин, насправді кілька.

Розглянемо переваги

• безпека - ні опромінення, тому за один раз можна проводити дослідження декількох зон;
• доступність - відносно недорогий метод діагностики;
• простота для пацієнта - підготуватися до дослідження досить нескладно, не потрібно повне знерухомлення пацієнта або введення в наркоз;
• можна досліджувати органи і системи, які постійно перебувають у русі (серце, кровоносні судини);
• результати дослідження видаються практично відразу.

Перед проведенням УЗД в Запоріжжі пацієнти зазвичай цікавляться питанням підготовки до даної процедури.

Фахівці ДЦ Медікум рекомендують звернути увагу на наступні нюанси:
(Русский) УЗИ
• Для ультразвукового дослідження суглобів, судин, серця, м'яких тканин і щитовидної залози, підготовка не потрібна.
• Перед обстеженням органів черевної порожнини за добу бажано не вживати їжу, що сприяє газоутворення: бобові, молочні продукти, газовані напої. За 6-8 годин до дослідження не слід приймати їжу - УЗД проводиться натщесерце.
(Русский) УЗИ Запорожье
• Трансвагинальное УЗД органів малого таза у жінок не вимагає особливої підготовки. У тому випадку, якщо УЗД робиться поверхневим датчиком, за годину-півтори до процедури необхідно випити літр негазованої води, так як для цього дослідження сечовий міхур повинен бути наповнений.
• Перед проведенням УЗД передміхурової залози (простати) чоловікам також слід випити випити літр-півтора негазованої води за годину-півтора до прийому.
Більш докладно щодо питань підготовки до УЗД в ДЦ Медікум вас будуть раді проконсультувати наші адміністратори.
В діагностичному центрі ультразвукові дослідження проводяться на апараті Toshiba Aplio (японське виробництво), який відноситься до експертного класу. Даний апарат оснащений усіма необхідними датчиками, які дозволяють проводити широкий спектр клінічних досліджень.
Різні види доплера (кольоровий, енергетичний, імпульсно-хвильової) дозволяють досліджувати практично будь-які судини, а також вивчити кровотік в різних органах.
Записатися на прийом
Отримати результат